BLOG

Kurumsal Site Tasarımı

Web sitelerinin firmalara odaklı olarak gerçekleştirilmesi konusu büyük özen gerektirecek eylemler bütünü olarak ifade edilmektedir. Firmaların kurumsal yüzlerini internet platformuna dahil etmek istemeleri halinde web tasarım firmalarıyla ilişkiler kurmaları gerekmektedir. Bu sayede tam olarak kendi imajlarını yansıtacakları ve sundukları ürün ya da hizmetler hakkında bilgi verecek olan web sitelerine sahip olmaları durumu yaşanabilecektir. Aynı zamanda da çeşitli kriterler dahilinde de bu sürecin en muazzam biçimde sonuçlanabilmesine dair bir durumun ortaya çıkması da an be an kendini gösterebilecek yapıda da varlık gösterebilecektir.

Web sitelerine dair tasarımlar her firma ya da işletmenin gerçekleştirmesi gereken bir durum olarak görülmektedir. Web tasarım firmaları bu türdeki web sitelerini oluşturmada da başarılı olmaktadır. Firma ve işletmelerin sektörlerine bağlı olarak hareket etmekle beraber, aynı zamanda da kullanıcı odaklı olarak da bu platformları meydana getirebilmektedirler. Her zaman kişilerin arzuladığı türde bir seçeneği sunabilme konusunda da yeterli olarak tabir edilebilmektedirler. Her zaman kişilerin arzu ettikleri türde web sitelerine sahip olabilmeleri özel kodlamaları gerektireceğinden dolayı, bu noktada web tasarım firmaları önemli bir seçim olarak ifade edilebilecektir.

Web sitelerine dair web tasarım firmalarının her zaman özgünlükten yana bir tavır sergiledikleri görülebilmektedir. Aynı zamanda da firmaların içerisinde bulundukları alan doğrultusunda da hareket etmektedirler. Logo ya da diğer görsel ögelere bu konuda destek vermekle beraber, sitelerin her bir ayrıntısıyla da ilgilenileceği de görülebilmektedir. Bu suretle de kişilerin aktif olarak tercih edebileceği web siteleri sayesinde genel olarak firmaların daha da ideal bir grafik yakalamaları durumu söz konusudur. Bu anlamda web tasarım firmalarının etkisi de kaçınılmaz olarak görülebilecek türde yer alarak dikkat çekmektedir.

E-Ticaret Web Tasarımı

Web siteleri içerisinden pazarlama işlemleri de hayata geçirilmekle beraber, bu şekilde hareket ederek, dijital dünyada daha fazla kullanıcıya ulaşmak isteyen firmaların daha da geniş bir kitleyle beraber hareket ettikleri görülebilmektedir. Bu siteler içerisinde hizmetlerine ve ürünlerine yer vererek, kullanıcılarına ulaşmalarına dayalı faaliyet göstermektedir. E-ticaret olarak adlandırılan bu tip web siteleri, fazlasıyla rağbet görmekte ve online alışveriş seçenekleriyle de öne çıkabilecek konumda yer almaktadır.

E-ticaret sitelerinin tercih edilmesi ve güven vermesi bakımından tasarımı da son derecede önemlidir. Aynı zamanda da yeni kullanıcılar kazanmak adına arama motorlarıyla ilişkili bir vaziyette olmasını sağlamak da web tasarım faaliyetlerinin sonucunda ortaya çıkabilecek düzeyde yer almaktadır. Ayrıntılar için https://www.baskentwebtasarim.net/e-ticaret-web-tasarimi/ linkinden ulaşabilirsiniz.

E-ticaret odaklı olarak gerçekleştirilecek olan web tasarım işlemleri farklı bir kodlama doğrultusunda gerçekleştirilebilecektir. Tüm bu kodlama süreçleri nezdinde herkesin mutlak olarak sonuç alabilmeleri gibi bir netice elde edilebilecektir. E-ticaret ürünlerinin etkili bir biçimde pazarlanması konusunda da önemli bir yer tutacaktır. Her bir ürünün en iyi şekilde sunulması konusunda bu tip dizayn işlemleri dikkat edilmesi gereken bir konu olarak görülebilecektir. E-ticaret sitesinde yer alan ürün ya da hizmetlerin görsel ve metinsel içeriklerine her zaman yer verilmesi doğrultusunda da istenilen şartların sağlanmasına dayalı bir işleyiş de kendini gösterebilecek türde olacaktır. Daha fazla bilgi için  https://www.baskentwebtasarim.net/       linkinden ulaşabilirsiniz.

E-ticaret sitelerinin web tasarım işlemlerini hayata geçirme evresinde farklı ödeme seçenekleri ve güvenlik detayları hassas olunması gereken ana hususlar arasında varlık göstermektedir. Aynı zamanda da her bir kullanıcının rahatlıkla gezinebileceği sayfaları belirlemek adına da ideal bir site haritasını uyarlamak da web tasarım işlemleri içerisinde yer alacak olan bir uygulama olarak tabir edilmektedir. Bu suretle de herkesin arzu ettiği neticelere erişmeleri gibi bir durum da ortaya çıkabilecektir.

Kaynak:  https://www.baskentwebtasarim.net/ 

Yandex sunucular çöktü

Yandex sunucular çöktü. Yandex mail sunucuları an itibariyle çöktü. Sorunun ne zaman düzeleceği konusunda net bir bilgi bulunmamakta. Müşterilerimize tavsiyemiz yandex deki mail sorunu düzelenene kadar kendi mail sunucularından mail hizmetini almalrıdır. Teknik destek ve yardım için firmamızla iletişime geçebilirsiniz

SEO Çalışması

SEO Çalışması

Sitelerin kurulum evresinin tamamlandıktan sonraki zaman zarfında SEO oldukça önemli bir yer tutar. Bu konuda bireysel olarak hareket etmek bir yere kadar sitenin gelişim göstermesini sağlayacağından ötürü; profesyonel bir destek almak her zaman önemli bir faktördür. SEO konusunda backlink çalışmaları yapılacak olup; bu çalışmalarda taammen özgün ve anahtar kelimeler içeren linkleme faaliyetleri; blog, forum ve sosyal medya ögeleri içerisinde yer alacaktır. Böylelikle SEO çalışması sonrasında arama motorları siteyi fark ederek; arama sonuçlarında daha üst sıralara çıkmasında kolaylık gösterebilecektir.

SEO çalışması faaliyetleri sadece site dışı işlemlerle gerçekleştirilmemektedir. Gelen ziyaretçilerin sürekli olarak hite destek olmasını sağlamak adına sitenin içeriği ve tasarımı konusunda da büyük bir özen gösterilmesi durumu ele alınmalıdır. Sitenin bakımsız ve aktif olarak kullanılmaması halinde var olan ziyaretçilerin dahi kaybedilmesi söz konusu olacağından dolayı, düzenli olarak web sitelerine zaman ayırmak gerekmektedir. Böylelikle etkili SEO çalışmaları hayata geçirilebilecek ve genel itibarıyla web sitesi sahiplerinin hedeflerine erişmeleri gibi bir durum görülebilecektir.

Ucuz Web Tasarım

Web tasarım nedir? Eğer sizlerde firma sahibi olup böyle bir düşünce içindeyseniz; web tasarım sizin web dünyası yani sanal ortamdaki firmanızın kimliğidir. Burda yapmış olduğumuz işler, eğer satış yapıyorsanız sattığınız ürünler ve firmanızın çeşitli bilgileri bulunur. Bu durumda artık dükkan dükkan dolaşmak istemeyen müşteri kitlesi sizi tercih ederek sizin sanal dükkanınızdan alışveriş yapacaktır. Bunun size en büyük kazancı ise eğer dükkanımız İstanbul’ da ise sizin firmanızdan

Türkiyenin diğer ucundaki vatandaş rahatlıkla alışveriş yapacaktır. Böylece siz daha çok kazanarak beklediğiniz başarıya ulaşmış olacaksınız. 
Bu kadar önemli olan bir web sayfa tasarımı konusunda sizlerde kaliteli ve pofesyonel bir tasarım firmasından web tasarım işini talep edebilir ve istedğiniz doğrultuda bunu yaptırmış olursunuz. Fakat her firma sizin istediğiniz kalitede mi yapar bilemeyiz. Bunun için Ostim web tasarım gibi güçlü ve kendinden emin kaliteden ödün vermeyen bir firma ile çalışmanız sizin firmanızın gelişimi açısından çok daha önemli olacaktır. 
Çünkü bizim firmamız müşterisinin beklentisini hemen çözüp ona çeşitli çözüm olanakları sunan ve en önemlisi bu işi profesyonel şekilde yapan bir tasarım firmasıdır. Sizlerde eğer hem kendi web siteniz ile daha iyi yerlere gelmek istiyorsanız tercihiniz mutlaka

Ankara web tasarımdan yana olmalıdır. Biz kaliteyi güven ile sizlere aktarmaktan mutluluk duyuyoruz. Eğer bizi tercih ederseniz size bir çok alanda tek fiyat altından hizmet sağlayarak bu başarıyı beraber kazanmış oluruz. Size sunacağımız fırsat paketlerinin yanı sıra grafik ve yazılım ikilisinin profesyonelliğini sahanıza taşımış oluruz. Örneğin siz sadece sadece web tasarım isterken biz size grafik tasarım ve web tasarım hizmetini aynı anda profesyonel şekilde vermiş oluruz. Buradan anlaşılması gereken şu ki web tasarım sadece programa dili iken onu daha da güzelleştirmek için grafik tasarım vardır. Bizim firmamız size kaliteyi en özgün şekilde sunarak sadece sizden nasıl bir web tasarım olması gerektiği konusunda bilgi isteyecektir. Bu bilgiler sizin kurumsal kimliğinizi belirleyeceği için en profesyonel şekilde oluşmuş olacaktır. 

Web Tasarım Firmaları

Müşteri beklenti ve isteklerine anında cevap vererek onların istekleri ile sürdürdüğümüz Ostim web tasarım göstermiş olduğu başarı  potansiyeli ile sektörümüzün aranan yüzü olmuş durumdadır. Firmamızın değişmez prensipleri arasında yer alan ve asla değişmeyen daima kalite daima hizmet ve daima güven olguları ile birleşen tam zamanında söz verildiği tarihte teslim bizi biz yapan olgularımız arasındadır. Kaliteyi en uygun fiyat adı altında sizlere sunarken aynı zamanda yenilikçi üretim ile de yine sizden tam desteği almış durumdayız. Bizler her zaman yeniliklere açık olan ve her daim son teknolojik donanımlar ile hareket eden  profesyonel ekibin bir parçasıyız. Bu yolda ilerlerken size de hakettiğiniz ve profesyonel paket ile web tasarım hizmeti sunmaktan mutluluk duyarız. 
Profosyonel bir kalite anlayışımız olduğundan dolayı müşterilerimizin beklediğinden daha fazlasını Ostim Web tasarım olarak siz değerli müşterilerimize sunuyoruz. Bugüne kadar gösterdiği tüm faaliyetlerle %100 başarı gösteren ve geleceğe en iyi şekilde yatırım yapmayı sürdüren firmamız bu kalite standartları alanında sizinle birlikte çalışmaktan keyif alacaktır. Sizlerde kendi web sayfanızın daha ileriye gittiğini gördükçe hem mutlu olup hemde daha çok kazanacaksınız. Biz ekibimizle tam bir takım çalışması yapıyor ve bu şekilde kaliteyi size getiriyoruz. 
Ostim web tasarım hizmetleri her geçen  gün büyüyen ve her geçen gün kendini biraz daha geliştiren genç dinamik bir kadroya sahiptir. Genç olsalarda her biri kemdi alanında uzmanlaşmış oldukları için gereken tüm donanım bilgiye sahiptirler. Ayrıca aldıkları her sorumluluğu başarı ile sonlamdıran ekip arkadaşlarımızın size karşı yaklaşımını gördüğünüzde ailenizden biri gibi olacaksınız. Çünkü biz Ostim web tasarım olarak büyük bir aileyiz ve sizi de bu aile içinde görmek isteriz. Siz de eğer kaliteli profesyonel bir sen sayfasına sahip olmak istiyorsanız bir telefon kadar size uzaktan her türlü hizmeti vermeye hazırız. Unutmayın Ostim web tasarım firması yenilikçi ruhu ve profesyonel işleri ile her zaman hatırlanacak aynı zamanda web sitesi konusunda da her zaman öncü bir firma olacaktır. 

Web Tasarım Ankara

Uzun yıllar web tasarım alanında hizmet vermiş olan Ostim web tasarım ve yazılım firması kurulduğu günden beri müşteri odaklı çalışarak müşteri beklentisini en iyi şekilde karşılayan firmadır. Ekibimiz her biri alanında profesyonel işlere imza atmış kendisini her gün daha da geliştiren genç dinamik ve çözüm odaklı takımdır. Müşterilerimize her zaman destek olarak onların aklında  herhangi bir soru işareti bırakmadan daima onlara en iyisini sunmayı kendine görev edinmiş ekibimiz siz değerli müşterilerimizi de aramızda görmekten mutluluk duyarız. 
Her geçen gün gelişen teknoloji sanal dünyada da kendini bir hayli geliştirmiştir. Günümüzde artık dükkanlara karşı eski sempati kalmadığı için buntip dükkanlarda kendilerine sanal dükkan yani web sayfası açarak ticarerini buradan sürdürmektedir. Fakat alınacak hizmet konusunda kararsız kalan müşterilerimiz bazen dolandırıcıların tuzağına düşerek web sitesi adı altında çok uçuk fiyatlar ile daha önceden bir çok kişiye satılmış ve hiçbir işlevseliği olmayan sözde siteler satılmaktadır. Bizler ise bu durumu tersine çevirmke için mücadele ederek Ostim web tasarım olarak ücretsiz dağıtılan hazır web sitesi tasarımlarını müşterilerimize sunmuyoruz. Çünkü zaten bu tip siteler çoğu kişiye satıldığı için hiçbir özgünlü önemi olmuyor. Biz sizin için hazır sen sitesi  yerine sektörlerine uygun, zengin içeriğe sahip olan profesyonel anlamda hazırlanmış sen sayfaları sunuyoruz. Ayrıca onarım güncelleme bakım işleriyle uğraşma sorunundan kurtararak tüm bu işleri Ostim Web tasarım firması olarak yükleniyoruz. O yanlış kişiler ile çalışan müşterilerimiz  ne yazıkki bu tip hizmetlerden faydalananıyor ekstra ücret ödeyerek tekrardan sıfırdan bir web sayfası tasarlattıyor veya eski web sayfasının bakım ve onarımını yaptırıyor. Bu tip tuzaklara düşmeyin ve Ostim web yazılım ve tasarım gibi güçlü firmalar ile işlerinizi profesyonel şekilde yürütün. Aslında bir kaç önemli ayrıntıya dikkat ederek bu tip kandırmalar önüne geçebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken size satışı yapan firmanın sen sayfasını ziyaret ederek yapmış oldukları işler karşısında almış oldukları referansları incelemektir. Örneğin 10 yıldır hizmet verdiğini söyleyen firmanın iki tane referansı varsa bu firmadan uzak durulması gerekir. 

Web Tasarım Ajansı

ankara-web-tasarim-slider

Firmalar için web sayfaları neden açılır merak ediyorsanız eğer;  insanlar, ürün ve hizmetlerini tanıtmak , daha çok kişi görsün ve bundan daha çok kazanç edeyim diye web sayfaları açarak firmalarının yapmış olduğu çalışmaları web sayfaları üzerindende yürütürler. Bazı firmalar satış yaparken bazıları sadece firmasının özelliklerini belirtirler. Bu şekilde sizinde firmanız web dünyasına açılarak dünyaya açılmış bir pencereniz olabilir. Bunun için kendinize uygun gördüğünüz sen tasarım firması ile çalışmanız gerekmektedir.  Eğer kaliteli bir web sitesi yaptırmak istiyorsanız sizlerde Ostim web tasarım merkezi ile çalışabilirsiniz. Çünkü kaliteden ödün vermeden daima en işleri profesyonel şekilde yapmaktadır. 
Bazen hiç istenmeyen durumlar oluyor ve yanlış firma, kişiler ile çalışan ve sonunda istediğini alamayan o kadar çok firma varki ne yazık sonunda doğru web tasarım forması ile anlaşıyor fakat doğru firmaya gelene kadar büyük bir para harcamış oluyor. Sizlerde bu tip tuzaklara düşmemek için mutlaka Ostim web yazılım veya Ostim web tasarım gibi güçlü firmalar ile çalışmanız gerekmektedir. Aksi halde dolandırılmanız kaçınılmaz olabilir. Çünkü etrafta bu işi yaptığını söyleyen o kadar çok insan var ki, bu yüzden web sitesi yaptırırken doğru firma seçmek önemlidir.
Ostim web tasarım firması ise çok uzun yıllar boyunca kalite çizgisinden asla çıkmayan profesyonel anlamda müşterisine hizmet sunan güçlü ve ileri görüşlü bir firmadır. Bu yüzden almış olduğu işi layıkıyla yürütüp müşterilerine teslim ederken satış sonrası da vermiş olduğu hizmet ile adından sıkça söz ettirmektedir. Ostim web tasarım sizinde dünyaya açılan  pencereniz olabilir. Bunun için  sadece biImle iletişime geçerek firmamız hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Firmamız size sadece satış esnasında değil satış sonrasında da gereken ilgiyi göstererek gerek güncellemeler gerekse bakım onarım gibi çeşitli düzenlemelerde yardımcı olacaktır. Ostim web tasarım firması sizin için var ve size yenilikçi yaklaşımı ile en profesyonel paketleri hazırlıyor. Sizlerde bu farkındalık için sayfamızı ziyaret ederek detaylı şekilde bilgileri öğrenebilirsiniz. Unutmayın ki sizlere bir telefon kadar uzaklıktayız. 

Ankara Web Tasarım

ankara-seo-hizmetleri

Ankara Web Tasarım uzun yıllar boyunca web tasarım alanında kaliteli hizmetler vermiş güçlü bir web  tasarım firmasıdır. Kesintisiz hizmet vermeye odaklı çalışan profesyonel ekibi ile her daim müşteri beklentisini en iyi şekilde karşılayan firma her geçen gün daha da kendini geliştirerek alanında öncü bir firma olmuştur. Web tasarım işini tüm ciddiyeti ile ele alıp en iyi sonuçları vermeyi hedefleyen firma müşterilerine sunmuş olduğu akılcı çözümler ile daima en iyi olma özelliği taşımaktadır. Ostim web tasarım firması sadece çözüm odaklı web  işlerde başarı göstermiyor aynı zamanda müşterisine her zaman destek olarak güven ilişkileri çerçevesinde tüm işlerini yürütmektedir. 
Bizler web tasarım işine sadece bir iş olarak bakmıyoruz aynı zamanda tutkumuz olan tasarlama işini de yaptığımız için daima en profesyonel işleri ortaya çıkarıyoruz. İşimizi çok iyi biliyoruz ve bu işi en kaliteli şekilde yürüterek siz değerli müşterilerimize teslim ediyoruz. Sizler eğer  Ostim Web Tasarım ve Yazılımı seçtiğinizde,sadece tasarım yapılarak bırakılmıyor. aynı zamanda tüm beklentileriniz karşılanıyor ve eşsiz çözümler ile devamlı şekilde sizinle irtibat kuruluyor. Sizin beklentileriniz bizim için bir emir olduğundan dolayı siz sadece nasıl bir sayfa istediğinizi söylüyorsunuz ekibimiz size profesyonel bir tasarım hazırlayarak sunuyor. 
Web siteniz, işletmenizin kimliğinin önemli bir parçasıdır bu yüzden eğer işletmeniz düzgün şekilde anlaşılmazsa kimlik karmaşası içine girer ve sonuncunda istenmeyen durumlar söz konusu olabilir. Bizler sizin sen sayfanızı en iyi şekilde temsil ederken aynı zamanda daha profesyonel bir iş olması için çok daha fazla emek harcarız. Ostim web tasarım firması asla kalitesinden ödün vermeden çalışır ve sonucunda şahane işler ortaya çıkartır. Firmamız müşterilerine bilgi ve tecrübesinin en iyi şekilde kullanarak hizmet etmektedir. Aynı zamanda herkesin tam bir uyum içinde çalışmış olduğu ekibimiz özgün tasarımlar oluşturarak müşterilerimiz ile uzun vadede çalışmaktayız. Bizler tasarımlarımlarımızın özgün olmasına son derece dikkat ediyoruz çünkü özgün olmayan tasarımlar bize göre müşterinin beklentisini karşılamamaktadır. Bu yüzden özgün tasarımlar için lütfen bizimle iletişime geçin.

Web Tasarım

ankara-grafik-tasarim-slider

Özgün web tasarımlarının yapıldığı Ostim web tasarım hizmetleri uzun yıllar hizmet vermiş ve Ankara’da bulunmaktadır. Bugüne kadar sayısız müşterisine hizmet sağlamış olan firmamız sizin için de birbirinden kaliteli ve profesyonel web tasarım hizmeti sağlayarak sizinde sanal ortamda bir firmanız olmasını sağlayabilir. Bunun için sadece siz bize firma bilgilerini vererek bizim size  göstermiş olduğumuz örnek tasarımlar üzerimde istediğiniz web  tasarım hizmetini söylüyorsunuz. Burada yanlış anlaşılma olmasın biz web sayfalarını tam bir özgünlük içinde daha önce hiç yapılmamış şekilde tasarlayarak müşterilerimize teslim etmekteyiz. Eğer daha önce yapılanı yaparsak zaten özgün değil sadece kopya bir web tasarım olur. 
Özgürlüğe bu kadar dikkat etmemizin nedeni ise google gibi arama motorlarının da özgün olan web sayfalarına göstermiş olduğu ilgidir. Çünkü özgün olanı google gibi arama motorları en üst sayfalara çıkararak müşteri potansiyelini artırmış olur. O yüzden arama motorlarının robotları sayfanıza gelip incelediğinde çok kolay şekilde kopyamı yoksa özgün mü bir tasarım olduğunu anlar ona göre arama sonuçlarında yerini belirler. Eğer ilk sayfada çıkarsanız müşteri sayınız ciddi anlamda artar ve eğer internet üzerinde satıcı iseniz çok fazla kazanç elde etmeye başlarsınız. 
Ostim web tasarım hizmetleri özgünlüğe çok önem verdiği için tüm müşterilerine aynı hizmeti vererek kaliteli işleri teslim etmektedir. Ayrıca seo dostu olan firmamız yapmış olduğu çalışmalarda seoya uygun tasarımlar yaparak yine google gibi arama motorları tarafından web sitemizin daha çok ziyaretçi çekmesini sağlayacaktır. Hedefimiz daima müşterilerimizin daha çok kazanması üzerine olduğu için müşterilerimize devamlı olarak hizmet sunarak sen sayfaları üzerindeki değişikliklerde yardımcı olmaktayız. Örneğin web sayfası için güncelleme yapılacaksa bunu hemen yaparak müşterimizin mağduriyetini önlemiş oluruz. Ostim web yazılım da her zaman düşünülmeyeni düşünür tasarlanmayanı tasarlar ve müşterilerinin onayına sunar. Bizim için iş aldığımızda asla küçük iş veya büyük iş diye bir kavram yoktur tüm işlerimize aynı kaliteyi yansıtarak daha iyi sonuçlar almayı hedefleriz. Sizlerde bizimle çalışmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Özgün Web Tasarım

Özgün tasarımları ile her zaman daha iyisini yapan firmamız gelişen teknolojinin son donanınlarını kullanarak siz değerli müşterilerine hizmet sunmaktadır. Kimsenin daha önceden düşünmediği ve tasarlamadığını düşünüp tasarlayan Ostim yazılım firması, sizin içinde firmanıza en uygun web sistesini tasarlayacaktır. Her geçen gün kalite çıtasını biraz daha artıran ve müşterisine bunu yansıtan firmamız alanında en iyi işleri yapmaktadır. Özgün tasarımlarına daha çok önem vererek google dostu siteler tasarlayan ve bu siteleri seo çalışmaları ile destekleyerek sanal ortama açan Ostim web tasarım ve Ostim web yazılım hizmetleri sizin içinde alanında en iyi sen sitesini tasarlamak için var. En iyi programlama dilleri ile oluşturulan web sayfaları güvenilirlik ile de yine kendine yer edinecektir.

Bir web sayfasından beklediğinizden daha fazlasını size sunan Ostim web tasarım; alanında öncü bir firma olma özelliği taşıyarak müşterilerine profesyonel bir hizmet sunmaktadır. Yapmış olduğu işlerin daima arkasında durarak kalitesinden asla şaşmaz. Müşteri odaklı çalışan ve müşterisine daima kaliteli ve güvenli hizmet sunarak her daim müşterisi onayını almış olan firma her geçen gün kendini daha da geliştirerek hizmet vermeye devam etmektedir.

Ostim web tasarım firmamız daima ileriye dönük çalışmalar yaparak siz değerli müşterilerinin daha iyonhizmet almasını sağlamaktadır. Özgün tasarımlarının yanı sıra müşterisine daima hizmet vermeyi kendine bir borç bilen yapıda olması da zaten nasıl bir firma olduğunun özetidir. Kalite, devamlılık, hızlı teslimat ve güven ilkeleri doğrultusunda hizmet ederek her geçen gün profesyonelliğini bir yenisini ekleyen firmanın en önemli özelliği ise müşterisinin hep yanında olmasıdır. Herkes web tasarım yapar fakat herkes Ostim Web Tasarım gibi tasarım yaparak müşteri desteğini sonsuza kadar sürdüremez. Çünkü bizim firmamız sizin için en iyisini ve en güzelini düşünmek için var. Siz bize sadece nasil bir sen sayfası istediğinizi söylemeniz yeterli olacaktır. Unutmayın size daha kaliteli işler sunmak için gece gündüz çalışarak kendimizi daha iyi olmaya hedefliyoruz. Bu profesyonel web tasarımlarına sahip olmak için sizlere sadece ve sadece bir telefon uzaklıktayız.

Responsive Web Tasarım Nedir?

responsive-web-tasarim

Responsive Ne Demek?

Responsive, kelime anlamı duyarlı ve uyumlu demeketir. Mobil ve bilgisayar tarayıcısı harici tüm çözünürlüklerde mobil uyumlu bir şekilde çalışmasıdır.

Ülkemizde son zamanlarda artan akıllı telefon kullanımıyla daha da popüler hale gelmiştir. İnternet siteniniz, kullanıcılara ve müşterilere ulaşmasında büyük önem taşır. Google son yıllarda web tasarımları anahtar kelimelere göre üst sıralarda çıkarma konusunda responsive duyarlılığına büyük önem vermeye başlamış durumdadır.

Ankara Web Tasarım olarak gerçekleştirmiş olduğumuz tüm proje ve tasarımlar %100 Responsive ve özgün tasarımlar olarak hayata geçmiştir.

Mobil Uyumlu Web Tasarım Size Ne Kazandırır?

Mobil Uyumlu web tasarım, internet sitenizi daha geniş kitlelere ulaştırma konusunda büyük önlem taşımaktadır. Günümüzde internet kullanıcılarının %50’si mobil tarayıcılardan internet sitelerine giriş yapmaktadır. Mobil uyumlu siteniz ankara web tasarım tarafından tasarlandıysa SEO uyumlu olacağından dolayı Google’da üst sıralarda çıkarak sizi internetin zirvesine taşıyacaktır.

Ankara Web Tasarım | Başkent Web Tasarım

Yandex Kurumsal Mail Hizmeti

Yandex Kurumsal Mail Hizmeti 

 Merhaba domain uzantılı mail adresleriniz ile yandex üzerinden nasıl mail hizmeti alabileceğinizi adım adım anlatacağım, burada yandex’in kurumsal mail hizmeti adı altında bizlere sağladığı ücretsiz servisten yararlanacağız.  

Bu işlem tamamlandığında aksi bir durum söz konusu olmadığı müddetçe mailleriniz en kötü şartlar altında 1-2 saat içerisinde kullanılabilir durumda oluyor. Ancak tam olarak düzgün çalışma süresi için genellikle 24 saat önerilir.  

Bu işlemi gerçekleştirdiğinizde mailleri daha önceden kullanıyorsanız eski maillerinizin taşınmayacağını unutmayın ve eski maillerinizin yedeğini almanızı Başkent Web Tasarım olarak öneriyoruz. 

İlk olarak bir yandex mail hesabına ihtiyacımız olacaktır.
Mail adresini mail.yandex.com.tr adresinden oluşturabilirsiniz.
 

Mail Adresi Oluşturmak

Hesabınızı oluşturduktan sonra işlemlerimize connect.yandex.com/pdd adresinden devam edeceğiz. 

Domain’i Yandex’e Eklemek

 

Bu görselde görmüş olduğunuz ekranda sol üst kısımdaki ‘ Log In ‘ butonuna tıklayarak oluşturduğumuz mail adresi ile giriş yaptıktan sonra. Sistem bizi tekrar aynı ekrana yönlendiriyor ve ‘Free Mail for your domain’ yazan bölüme domainimizi girmemiz gerekiyor. 

 Domain Onayı 

Domain’imizi girip Sing up free butonuna tıkladıktan sonra sistem bizi otomatik olarak bu ekrana yönlendiriyor. Bu ekranda yandex bizden web sitemizi – domainimizi doğrulamamızı istiyor, bunun için Ankara web tasarım firması olarak bizim önerimiz HTML doğrulama yöntemi olacaktır ilerde sitenin farklı bir sunucuya taşınma, yeniden yapılma ya da sayfa içerisinde yapılacak güncellemeler için daha sağlıklı olduğunu düşünüyoruz. HTML doğrulama yöntemi için; 

  1. Maddede size verilen ad ile sitemizin ana dizinine html dosyası oluşturuyoruz. Bu HTML dosyasına altında verilen kod parçacığını ekliyoruz. 
  1. Daha sonra bu eklediğimiz dosyaya tarayıcıdan ulaşılıp ulaşılamadığını kontrol ediyoruz.
    Örnek : http://www.baskentwebtasarim.net/ekledigimizdosya.html olarak bakabiliriz 

Adımları tamamladıktan sonra  doğrulama işlemini başlatabiliriz. 

MX Ayarlarının Yapılması 

Bu işlem tamamlanırken bizde MX ayarlarımızı yapabiliriz MX ayarlarını yapmayı cPanel üzerinden anlatacağım. 

 

cPanel e giriş yaptıktan sonra MX ayarlarını yapmak için üstte eklediğim görseldeki gibi MX Girişi menüsüne giriyoruz. cPanel’in hosting firmanız tarafından özelleştirilmesine veya versiyonlarına bağlı, E-Posta Yönlendirmesi olarak isimlendirilmiş olabilir veya bazı hosting firmaları bu ayarları otomatik yapılandırmak amacıyla, hosting yönetim panelinden MX yapılandırması için alan oluşturup cPanel üzerinden bu bölümü kapatıyor. Bu konu hakkında bir bilginiz yoksa hosting firmanıza başvurarak yardım isteyebilirsiniz. 

  

MX ayarlarını yandex’e göre yapılandırmak için görselde gördüğünüz ayarları girmeniz gerekmektedir. 

Öncelik     = 10 ;

Hedef Yer = mx.yandex.net ;

Öncelik ve Hedef Yer’in girişini yaptıktan sonra MX kadını eklerseniz ayarlarınız tamamlanmış olacaktır. 

Kurumsal Mail Hesabı Oluşturmak

Bu aşamada Yandex Kurumsal için tüm mail ayarlarımızı yapmış bulunuyoruz, artık yandex üzerinden yeni mail adresi oluşturarak maillerimizi kullanabiliriz. 

Yeni mail adresi oluşturmak için Yandex connect’e Giriş yapıp sol menüden Kurumsal yapı bölümüne giriyoruz.  

Sayfanın en altındaki ekle butonu ile yeni mail adresi oluşturabiliriz.  

Ankara Web Tasarım Firması Başkent Web Tasarım olarak iyi çalışmalar diliyoruz. 

ankara-seo-hizmetleri

SEO Nedir?

SEO, Search Engine Optimization kelimelerinden gelmektedir ve anlamı arama motoru optimizasyonu demektir. Günümüz internet çağında üreticiler ve tüketiciler  internete yönelmiş durumdadır. Bu durumda  tüketiciler arasında müşterilere ulaşmak adına rekabet oluşmaktadır. Belirli kurallar ile sitelerin aramalara göre sıralamaları yapılmaktadır. SEO bu kuralları uygun hale getirerek siteyi Google aramalarında daha üst sıralara çıkarmaktadır. Bu yüzden üreticiler de müşterilere daha kolay ulaşmak için SEO çalışmaları yaptırmayı tercih ederler.

SEO Nasıl Yapılır?

Arama motorları arasında ülkemizde en çok kullanılan arama motoru “Google” arama motorudur. Bu yüzden kurallar ve arama kriterlerinde en çok dikkate alınan arama motoru “Google”dır.  Mevcut anahtar kelimeler belirlenerek site arama motorunun kurallara uyduğunu kontrol ettikten sonra Web sitesi rakiplere göre daha üst sıralarda yer almaya başlayacaktır.

SEO Kuralları Nelerdir?

Arama motorunun başlıca dikkat ettiği SEO kuralları şu şekildedir;

Belirlenen anahtar kelimelerin belirli sayıda başlık içinde kullanılmaları (H1-H2-H3-H4),

Eklenen görsellerin “alt” etiketlerinin boş olmaması,

Belirlenen anahtar kelimenin sitede çok fazla kullanılmaması,

Sitenin düzgün bir kod yapısı olması ve hızlı bir şekilde yüklenmesi,

Arama motorlarının meta etikletleri,

Ve en önemli etken sitenin mobil görünümünün düzgün ve hızlı çalışması.

 

Ankara Web Tasarım olarak, birbirinden büyük referanslar ile seo hizmeti konusunda sizlere uygun fiyatlı hizmet vermekteyiz.

LAMP Server Kurulumu

LAMP server Linux, Apache, MySQL ve PHP’nin kısaltmasıdır. Başkent Web Tasarımın bu yazısında sırası ile

1 – Apache Kurulumu ,

2 – MySQL Kurulumu ,

3 – PHP Kurulumu

gerçekleştireceğiz.

Bu kurulumları gerçekleştirirken önerimiz root kullanıcısı kullanmamanız olacaktır.
Root yetkili yeni bir kullanıcı oluşturmak için aşağıdaki komutları takip edebilirsiniz.

1) adduser <yeni-kullanici>
Bu komut ile sunucunuza yeni bir kullanıcı oluşturabilirsiniz.

2) usermod -aG sudo <yeni-kullanici>
Burada kullandığımız komut ise yeni oluşturduğumuz kullanıcımıza root yetkisi vermemizi sağlar.

3) sudo su – <yeni-kullanici>
bu komut ise root kullanıcısından yeni oluşturduğumuz kullanıcıya geçmemizi sağlayacaktır.

Apache2 Server Kurulumu

ilk olarak kurulum yapmadan önce sistemimizi yenileyelim

sudo apt-get update
sudo apt-get upgrade

Sistemimizi güncelledikten sonra sıra apache2 kurulumuna geldi,

sudo apt-get install apache2

Bu komut ile apache’nin sistemimize kurulmasını sağlıyoruz.
Kurulumu gerçekleştirdikten sonra tarayıcımızın URL bölümüne ip adresimizi yazarak kontrollerimizi sağlayabiliriz.

Eğer ip adresinizi bilmiyorsanız dig +short myip.opendns.com @resolver1.opendns.com komutunu çalıştırarak ip adresinizi öğrenebilirsiniz.

Kurulumda Hata Aldıysanız

Aldığınız hata muhtemelen güvenlik duvarınızın aktif olmamasında kaynaklıdır. Bunun için;

sudo apt-get install ufw

Bu komutla güvenlik duvarınızı kurun ve

sudo ufw allow http
sudo ufw allow https

Komutları ile güvenlik duvarınızda Apache’nin web isteklerine cevap verdiği 80 ve 443 no’lu portlarını açıyoruz.

sudo systemctl status apache2

Bu komut ile Apache’nin çalışıp çalışmadığını kontrol edebiliriz.

MySQL Kurulumu

MySQL sunucu üzerinde çalışacak uygulamalarımız için bir veri tabanıdır

sudo systemctl status apache2

Komutu ile MySQL kurulumunu gerçekleştiriyoruz. Bu kurulum sırasında MySQL root kullanıcısı için şifre belirlemeniz gerekmekte bu alanı boş bırakmayın. Güvenli bir şifre belirleyerek devam edebilirsiniz.

MySQL kurulumu tamamlandıktan sonra

sudo systemctl status mysql

Komutu ile MySQL veri tabanınızın çalışıp çalışmadığını kontrol edebilirsiniz.

PHP Kurulumu

Bu adımda ise son adım olan PHP kurulumunu gerçekleştireceğiz.

1- sudo apt-get install php
2- sudo apt-get install libapache2-mod-php
3- sudo apt-get install php-mcrypt
4- sudo apt-get install php-mysql
5- sudo apt-get install php-cgi
6- sudo apt-get install php-curl
7- sudo apt-get install php-json

Komutu ile sunucunuza PHP’nin son versiyonunu ve uygulamaları çalıştırması için gerekli birkaç eklentiyi kuracağız

eklentileri tek seferde kurmak için;
sudo apt-get install php libapache2-mod-php php-mcrypt php-mysql php-cgi php-curl php-json

Bu komutu kullanabilirsiniz.

PHP kurulumunu yaptıktan sonra sistemimiz tamamlanmış oluyor. Artık sunucunuzun ip adresi üzerinden php ile yazılmış web sayfaları – web uygulamaları çalıştırabilirsiniz. Elinizde domain varsa apache2 ayarlaması yaparak sunucumuza bir ya da daha fazla domain bağlayabilirsiniz.

İyi Çalışmalar.
Ankara Web Tasarım Firması Başkent Web Tasarım

Kurumsal Web Tasarım

Kurumsal Web Tasarım Nedir?

İnternetin bu derece yaygınlaştığı günümüzde, web tasarımlar kalıcı bir rol üstlenmektedir. Bu nedenle firmaların kurumsal web tasarım görünümlerine son derece özen göstermelidir. Web tasarım,  kurumunuzu internetteki yüzüdür. Bu nedenle firmalar web tasarım ihtiyaçlarını profesyonel bir destek alarak karşılamalılar.

Yapılacak kötü bir tasarım firmanız adına internette olumsuz sonuçlar oluşturabilir. Firmanızı sadece internetle değil, kurumsal kimliğiniz, kartvizitiniz, kurumsal logonuz hatta renklerinizle bile yansıtabilirsiniz. Bunların hepsi birbiri ile bağlantılı şekilde tasarlanmalıdır. Bir firmanın kurumsallığı web sitesinden rahatça anlaşılabilmektedir. Sadece web tasarım yaptırarak müşterilere ulaşmak günümüzde olukça zor bir hal almıştır. Bu nedenle çalıştığınız firmaya dikkat etmeniz gerekiyor. Sitenizin arama motorlarında üst sıralarda çıkması ve sitenizin oldukça hızlı olması gerekiyor.

Ankara Web Tasarım burada devreye girerek, sizlere ihtiyacınızdan daha fazlasını temin etmekten mutluluk duyuyor.

Ankara Web Tasarım

Özgün Web Tasarım Fırsatları

Ankara Web Tasarım olarak sizlere özel imkanlar sunmaktayız. Öncelikle bulunduğunuz sektörün analizini yaparak tasarım konusunda sizleri yönlendiriyoruz. Bütçeniz ve istekleriniz doğrultusunda yaptığımız analiz sonucunda sizlere fiyat teklifleri sunuyoruz. Bu teklifleri belirleyen etkenler istediğiniz tasarımın yapmış olduğumuz analize göre özgün bir tasarım olması mı ya da ekonomik olması açısından hazır tasarımlarımızdan kullanılması mı. Web Tasarım Ankara, bu sayede sizler için fiyat performans açısından firmanızı zirveye taşıyacak fırsatlar sunmaktadır. Uygun fiyatlı web sitesi için sizlere yardımcı olmaya her zaman hazırız. Başkent Web Tasarım

Ankara E-Ticaret Web Tasarım

E-Ticaret Sitesi

Gelişen teknolojinin bir parçası olarak kazançlı çıkmak ve ürünlerinizi satmak isterseniz, bir  E-Ticaret sitesine ihtiyaç duymak durumundasınız. Ankara Web Tasarım sizleri tüketicilerle buluşturmak için uygun fiyatlı hizmet vermektedir. İstediğiniz tasarımı kısa sürede hayata geçirerek, web tasarım’ın yanında sizlere tecrübelerine dayanarak danışmanlık vermektedir. Web Tasarım ilkelerini göz önünde bulundurarak güncel teknolojilerle yapmış olduğumuz E-Ticaret sisteminiz kısa sürede karşılığını alarak başarılarınızı garantileyecek bir çalışma olacaktır. Başkent Web Tasarım bu yolda sizlere en üst sıraya taşımak için elinden geleni yapmaya hazırdır.

Kaliteli Bir Web Tasarım Sahibi Olun Daha Çok Müşteriye Erişin

Günümüzde web tasarım yaparak hizmet sunan birçok firma vardır. Bu firmaların kendi aralarında fiyat ve kalite farkı vardır. Başkent Web Tasarım uzman kadrosuyla ihtiyaçlarınıza göre size özel web tasarım yapmaktadır. Ankara Web Tasarım uygun fiyatlı , kaliteli ve birinci sınıf hizmet veren web tasarım firmalarından biridir. Siz de hizmetlerimizden yararlanmak ve internet üzerinden çok daha müşteriye hitap etmek için hizmetlerimziden 7/24 yararlanabilirsiniz.

Web Tasarım’da Güvenilir Hizmet Sunuyoruz

Web tasarım hizmetimiz ile son yıllarda, büyük projelere imza atan firmamız, her sektör için tasarım çalışmaları yapmaktadır. İşimizi titiz ve detaylı bir şekilde yaparak sizlere en ideal Web Tasarımlara uygun fiyatlı sahip olma imkanı sunuyoruz. Hizmetlerimizden yararlanarak siz de günümüz teknolojisine ayak uydurarak işinizi internete taşıyabilirsiniz. Aradığınız kalite Başkent Web Tasarım

Ankara Web Tasarım Yapan Firmalar

Web Tasarım, yaşadığımız teknoloji çağında internet sayesinde bilgiye çok daha kolay ulaşmamıza aracılık etmektedir. Ankara Web Tasarım olarak firmanızı kocaman bir iletişim okyanusunun bütün nimetlerine ulaşmanıza uygun fiyatlarla imkan sunuyoruz. En iyi tasarım, mümkün olduğunca az tasarımdır ilkeleriyle yola çıktığımız günden bu güne yüzlerce referansımız ile memnuniyet garantisi vermekteyiz. En iyi yaptığımız iş, müşterilerimizi mutlu etmek. Web Tasarım Ankara 2012 yılından bu güne her gün kendini geliştirmiş , sizlere daha iyi hizmet verebilmek için genç ve dinamik kadrosuyla durmadan çalışmaya devam etmektedir. Siz de Ankara Web Tasarım fırsatlarından yararlanmak için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İletişim : 0507 545 0999 – Başkent Web Tasarım

Zamanımızın Medyası olan İnternet üzerinde size ait bir alan. Web siteleri günümüzde sizi firmanızı yada ürünlerinizi dünyaya tanıtmanızı sağlayan bir iletişim platformudur.

Bir Web Sayfasına Neden Sahip Olmalıyım ?

Yaptığınız işleri elde ettiğiniz başarıları ve kalitenizi tüm dünyaya göstermek ve tanıtmak için bir web sayfasına sahip olmalısınız.
işlerinizin dünyanın her hangi bir yerinden bilinmesi günümüz İnternet dünyasında çok kolay kaliteli bir sayfa ve profesyonelce yapılmış bir SEO çalışması ile istenilen noktalarda arama motorları sayesinde daha önde çıkarak tercih edilme oranınızı artırıp işlerinizi hareketlendirebilirsiniz.

Web Sayfam Nasıl Daha Üst Sırada Çıkar ?

SEO‘ya elverişli bir web sayfasına sahipseniz SEO çalışması yapıldığında web sayfalarınızı daha üst sıralarda çıkartabilirsiniz. Bir Ankara Firması olan Başkent Web Tasarım Olarak SEO optimizasyonu konusunda eksiklerinizi görmeniz açısından sizler için rapor üretip değiştirmeniz gereken noktaları sizlere sunabileceğimiz hizmetlerimiz mevcuttur.

Web Sayfamın Tasarımı Nasıl Olmalı ?

Web Sayfanız firmanızın, sizin ve ürünlerinizin kimliğidir İnternet üzerinde var olan milyonlarca sayfadan bir farkınız olmalı. Özgün içerik ve kaliteli tasarım mobil uyumluluk hızlı bir site temiz bir kodlama sayesinde sektörünüze ait arama sonuçlarında farkındalık yaratabilirsiniz. Özgün ve özel olduğunuzu gösterdiğinizde insanların dikkatini çekecektir.

Seo (search engine optimization)

SEO sadece Google’da üst sıralara çıkmak için değil tüm arama motorlarında arama motorlarının seveceği ve direkt anlayarak sitenizi sergilemek isteyeceği kodlama ve düzeltmeler sayesinde daha üst sıralarda olmanızı sağlar. SEO (arama motoru optimizasyonu) binlerce site içerisinden sektörünüzü anlatan kelimelere karşılık sizin sitenizi – sayfalarınızı yada ürünlerinizi üst sıralarda listelemeyi amaçlamaktır. Site içi SEO ve site dışı SEO olmak üzere ikiye ayrılmaktadır. Arama motorlarında yükselmek adına yapılan işlemlerin tamamını kapsamaktadır. Mikro SEO işlemleri konusunda profesyonel olan Ankara Web Tasarım firması olan Başkent Web Tasarım dan hizmet alabilirsiniz

 

İnternet Nedir ?

İnternet dünyadaki bilgisayarların oluşturduğu ağların tamamına verilen isimdir. İnternet kişilerin ve kurum bilgisayarlarının, farklı işletim sistemleri ve farklı teknolojiler kullanmasına rağmen iletişim kurarak, insanların ekranlarında aynı bilgileri görmesini sağlamaktadır.

1950′ lerde dünyada bilgisayarların gelişmesi ile başlanan ağ çalışmasında, ilk verilen isim ARPANET olmuştur. ARPANET ile ilk defa ip (İNTERNET PROTOKOLÜ) kullanılarak Los Angeles’dan Kaliforniya Üniversitesine mesaj gönderilmiştir. Daha sonraki süreçte Computer Science Network (CSNET)’in National Science Foundation (NSF) tarafından desteklenmesiyle ARPANET‘e erişim genişletildi. 1982’de TCP/IP, ARPANET‘teki standart ağ protokolü olarak tanıtıldı. 1980’lerin başında NSF tarafından çeşitli üniversitelerde bilgisayar merkezlerinin kurulması desteklendi ve 1986 yılında NSFNET projesi ile bu merkezler birbirine bağlandı. Ticari İnternet servis sağlayıcıları bu sürecin ardından 1980’lerin sonlarında ortaya çıkmaya başladılar.

Bu teknolojilerin yayılması ile, hızlı bir şekilde dünyanın bir çok bölgesinde local ağlar kullanılmaya başlanmıştır. İletişim amaçlı oluşturulan bu ufak çaplı ağlar ARPANET ile daha büyük ağlara bağlanarak, iletişim ortamını devasa boyutlara çıkartmıştır.

Bilgisayarlar arasında paket gönderimi yaparak iletişim kurulmasını sağlayan bu ağ, İnternet’in temellerini oluşturmuştur. 1980’lerin sonunda “World Wide Web” üzerinde çalışmalar yapan Tim Berners-Lee çalışan bir ağ sistemine text dosyalarını entegre etme konusunda ilerleme kaydederek Modern İnternet’in temellerini oluşturmuştur.

1990 yıllarında ARPANET, 1995’lerde iste NSFNET‘in kullanımı son bulmuştur. 1990 ‘ların ortalarında ise ‘World Wide Web‘ kısaca ‘WWW‘ hayatımıza girmiş kendisiyle birlikte Form siteleri, e-posta hizmetleri ve anlık mesajlaşma gibi olayları hayatımıza sokmuştur.

TOP